Гінея, медичний центр, акушерсько-гінекологічна допомога, ультразвукова діагностика в Чернівцях

У нас Ви зможете скористатись такими послугами:

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Кріодеструкція шийки матки.

Методика лікування патології шийки матки із використанням рідкого азоту з мінімальною травматизацією здорових тканин. "Лікування холодом" використовують майже при всіх патологіях шийки матки.

У нас Ви зможете скористатись такими послугами:, фото-1

Медикаментозне переривання вагітності.

Якщо Ви прийняли рішення про переривання вагітності потрібно пам'ятати, що найбільш щадним методом переривання вагітності є медикаментозний аборт.  Саме він передбачає мінімальний відсоток негативних наслідків.

У нас Ви зможете скористатись такими послугами:, фото-2

Лікування патології шийки матки.

У нас практикують усі найсучасніші методи лікування патології шийки матки: лікування лазером (лазерна вапоризація); лікування радіохвильовим ножем (Рх коагуляція); лікування рідким азотом (кріодеструкція).

У нас Ви зможете скористатись такими послугами:, фото-3

Лазерна вапоризація шийки матки.

У Вас виявили ерозію шийки матки? Шукаєте безпечний, найсучасніший, безболісний метод лікування? Бажаєте бути впевненою у результаті? Звертайтесь до медичного центру "ГІНЕЯ".

У нас Ви зможете скористатись такими послугами:, фото-4

УЗД молочних залоз.

У структурі онкологічної захворюваності жіночого населення рак молочної залози становить понад 26%. УЗД дозволяє візуалізувати патологічний утвір, його локалізацію, розміри та структуру.

У нас Ви зможете скористатись такими послугами:, фото-5

УЗД обстеження при вагітності

УЗД при вагітності - справа не така проста, як здається на перший погляд. По-перше, це дуже важливий етап у плані діагностики правильного розвитку дитини та стану здоров'я вагітної, по-друге - це дуже сентиментальний момент - побачити свого малюка задовго до народження.  Нехай кожне УЗД вагітності буде для вас виключно радісним.

Консультація вагітних.

Вас можна привітати! Ви скоро станете мамою! У Вас виникає безмежна кількість запитань? Ми дамо кваліфіковану відповідь на кожне.

У нас Ви зможете скористатись такими послугами:, фото-6

Відеокольпоскопія.

Діагностичне обстеження піхви та шийки матки за допомогою оптичного прибору з комп'ютерною обробкою результатів. Дозволяє виявити патологію шийки матки на початкових стадіях та попередити онкопатології.

У нас Ви зможете скористатись такими послугами:, фото-7

Онкопрофогляд жінок.

Дорогі жінки! Візьміть профілактику за норму! Пам'ятайте, що кожне захворювання краще попередити, ніж потім лікувати. Онкопрофогляд жінок проводиться один раз на рік.

У нас Ви зможете скористатись такими послугами:, фото-8
Ми в мережі