Медичний центр Гінея, з 01.06.2020 року, відновлює свою роботу здотриманям всіх протиепідеміологічних заходів. У нас Ви зможете скористатись такими послугами:

Кріодеструкція шийки матки

Методика лікування патології шийки матки із використанням рідкого азоту з мінімальною травматизацією здорових тканин. "Лікування холодом" використовують майже при всіх патологіях шийки матки.

Медикаментозне переривання вагітності

Якщо Ви прийняли рішення про переривання вагітності потрібно пам'ятати, що найбільш щадним методом переривання вагітності є медикаментозний аборт. Саме він передбачає мінімальний відсоток негативних наслідків.

Лікування патології шийки матки

У нас практикують усі найсучасніші методи лікування патології шийки матки: лікування лазером (лазерна вапоризація); лікування радіохвильовим ножем (Рх коагуляція); лікування рідким азотом (кріодеструкція).

Лазерна вапоризація шийки матки

У Вас виявили ерозію шийки матки? Шукаєте безпечний, найсучасніший, безболісний метод лікування? Бажаєте бути впевненою у результаті? Звертайтесь до медичного центру "ГІНЕЯ".

УЗД молочних залоз

У структурі онкологічної захворюваності жіночого населення рак молочної залози становить понад 26%. УЗД дозволяє візуалізувати патологічний утвір, його локалізацію, розміри та структуру.

УЗД обстеження при вагітності

УЗД при вагітності - справа не така проста, як здається на перший погляд. По-перше, це дуже важливий етап у плані діагностики правильного розвитку дитини та стану здоров'я вагітної, по-друге - це дуже сентиментальний момент - побачити свого малюка задовго до народження. Нехай кожне УЗД вагітності буде для вас виключно радісним.

Консультація вагітних

Вас можна привітати! Ви скоро станете мамою! У Вас виникає безмежна кількість запитань? Ми дамо кваліфіковану відповідь на кожне.

Відеокольпоскопія

Діагностичне обстеження піхви та шийки матки за допомогою оптичного прибору з комп'ютерною обробкою результатів. Дозволяє виявити патологію шийки матки на початкових стадіях та попередити онкопатології.

Онкопрофогляд жінок

Дорогі жінки! Візьміть профілактику за норму! Пам'ятайте, що кожне захворювання краще попередити, ніж потім лікувати. Онкопрофогляд жінок проводиться один раз на рік.

ТОВ "Гінея"

м. Чернівці: вул. Шевченка,36, тел. +38(050)557-75-42 вул. Руська, 219 Е, тел. +38(099)721-24-31