Перегляньте пріоритети

Вагітність - не хвороба, а природний стан для жінки. Але в цьому положенні жінка стає дуже вразливою. Організм працює з подвійним навантаженням, і будь-який додатковий стрес може спровокувати появу проблем, з якими доведеться боротися довгі роки. Тому переглянете свої життєві пріоритети. Кожне рішення має прийматися з думкою «а не зашкоджу я цим собі і малюкові».

Ø  Зведіть до мінімуму шкідливі звички

На час вагітності рекомендується відмовитися від вживання алкоголю і куріння, кави, інших стимуляторів, переглянути режим харчування, нормалізувати режим сну, виділяти час на прогулянки.

Ø  Відвідайте стоматолога

Коли вагітна жінка стає на облік в клініці, вона зобов'язана відвідати стоматолога. Це не примха лікарів жіночої консультації, а реальна необхідність. Невиліковний зуб може стати джерелом інфекції для всього організму.

Ø  Підберіть вітамінний комплекс

Напевно ви чули, що після вагітності у жінок «сиплються» волосся і зуби. Плід забирає з материнського організму речовини, необхідні для його розвитку.. Щоб захистити себе, порадьтеся з лікарем і почніть приймати хороший вітамінний комплекс для вагітних.

Ø  Гуляйте на свіжому повітрі

У прогулянках на свіжому повітрі є два позитивних ефекти: легке фізичне навантаження і збагачення організму киснем. Те й інше стимулює обмін речовин, приток кисню до тканин, у тому числі - в організм плоду.

Ø  Оновлення гардеробу

З другої половини вагітності вам знадобиться спеціальний одяг, який не буде здавлювати живіт. На щастя, зараз є цілі лінійки одягу для майбутніх мам.

Ø  Уникайте агресивних косметологічних процедур

Вагітність може відбитися на вашій зовнішності непередбачувано. Деякі жінки в цей час розцвітають особливою красою. Інші ж стикаються з низкою проблем: пігментація шкіри, набряклість, тускле волосся. Ні в якому разі не можна бігти в салон краси, щоб це виправити. Агресивні процедури - пілінги, лазер, солярії - можуть в цей час завдати непоправної шкоди.

Ø  Обмежте приплив інформації

Телебачення і соціальні мережі, можливо, непогана розвага. На жаль, щоб утримувати увагу читача, багато хто з них подають інформацію надмірно емоційно. Бережіть себе, і якщо у Вас є запитання краще задайте їх Вашому лікарю.

Ø  Влаштуйте свято

Є ряд свят, які можна влаштувати тільки під час вагітності і підняти настрій вагітної. У вас залишаться фотографії на пам'ять і добрі спогади.

Ø  Налагодьте стосунки з лікарем

Спокій і впевненість майбутньої матері багато в чому залежить від лікаря. Довіряйте  йому, адже у Вас одні ціль – здоровий малюк.

Вагітність – казковий стан. Насолоджуйтесь!