Діагностика УЗД на сьогоднішній день вважається одним з найефективніших і найбільш безпечних для здоров’я пацієнта методів діагностування внутрішніх органів. Такий спосіб діагностування дає можливість отримати точну інформацію про розміри, розташування та стан внутрішніх органів, а також про будь-які відхилення та можливі захворювання.

Підготовка до УЗД органів черевної порожнини:
Звичайна підготовка пацієнта до дослідження органів черевної порожнини та заочеревинного простору включає обстеження натщесерце з обмеженням харчування напередодні. Тобто за 1-2 дні до проведення дослідження виключіть із раціону продукти, які викликають здуття, газовані напої. Легко повечеряйте напередодні дослідження не пізніше 19.00 і вранці натщесерце йдіть до лікаря. Якщо дослідження призначене в 2 половині дня, вранці допускається легкий сніданок не пізніше 6-8 годин до дослідження. Однак, ці заходи не завжди призводять до бажаного результату, а в ряді випадків можуть спровокувати підвищення газоутворення в кишечнику. Для лікування синдрому метеоризму використовуються засоби, що нормалізують перистальтику кишечника і прискорюють евакуацію газів з нього.

Підготовка до УЗД органів малого тазу трансабдомінально:
– дослідження проводиться при повному сечовому міхурі (за 40-60 хвилин до дослідження випити 1,5 л. рідини).

Підготовка до УЗД нирок:
– немає необхідності в спеціальній підготовці;
– при наявності надлишкової маси тіла і підвищеному газоутворенні в кишечнику, підготовка, як і до УЗД органів черевної порожнини.

Підготовка до УЗД молочних залоз:
– при діагностичному (уточнюючому) обстеженні проведення дослідження на 5-12-ий день менструального циклу;
– жінкам, які перебувають в менопаузі,- в будь-який час.

Підготовка до УЗД при вагітності:
- перед дослідженням за годину до проведення необхідно випити дві склянки рідини.

Підготовка до гінекологічного УЗД (трансвагінально):
– немає необхідності в спеціальній підготовці;
– дослідження проводиться під час спорожненого сечового міхуру.

 

Попередньо записатись на ультразвукове дослідження в медичному центрі «Гінея» Ви можете за тел. 0997212431 та 068 9524617.