Радіохвильове лікування - найбільш сучасний метод лікування ерозії шийки матки. Він безболісний, атравматичний і безкровний. І що найбільш важливо - не залишає рубців на шийці матки.

Радіохвильовим методом показано лікувати фонові захворювання шийки матки. Насамперед, це ерозія і передракові захворювання ( дисплазія).

ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДГОТУВАТИСЯ ДО РАДІОХВИЛЬОВОЇ ДЕСТРУКЦІЇ?

Правильна підготовка до радіохвильової терапії дуже важлива. Потрібно, щоб пацієнтка пройшла стандартне обстеження. Це мікроскопія, або мазок на флору, і цитологічний мазок. При необхідності перед проведенням хірургічного лікування лікар може рекомендувати обстеження на приховані інфекції. Крім перерахованих вище стандартних обстежень лікар проводить колькоскопію.

Радіохвильова хірургія шийки матки проводиться після місячних, з п'ятого по десятий день циклу. Час впливу становить близько 10-15 хвилин. Після процедури ніяких больових відчуттів не буде, післяопераційний період проходить без кровотеч і без больових відчуттів. Через 4-6 тижнів пацієнтка повинна прийти плановий огляд.

Протягом цього часу показано не жити статевим життям, не купатися у водоймах, не приймати ванни, митися під душем і не відвідувати сауни.

Процедура проводиться під місцевою анестезією. Як правило, достатньо аплікації з анестетиками.

Ще одна перевага радіохвильового лікування шийки матки – тканини не травмуються, отже, при патогистологічному дослідженні діагноз будепоставлений максимально точно.

Лікування захворювань шийки матки за допомогою радіохвилі в медичному центрі «Гінея» проводять досвідчені лікарі акушер-гінекологи.

Записатись на прийом в зручний для Вас час можете за телефонами 0997212431 та

 068 9524617