Якщо Ви помітили надмірний ріст волосся у неприродніх для жінки місцях, якщо у Вас змінився менструальний цикл, якщо Ви живете статевим життям і більше року не можете завагітніти, Вам потрібно терміново звернутися до гінеколога. 

У таких випадках необхідно провести обстеження, щоб виключити або підтвердити наявність синдрому полікистозних яєчників, проявами якого можуть бути такі ознаки.

Варто зазначити, що що у жінок страшого віку він може призвести до передракових та ракових змін в слизовій оболонці матки

Розповсюдженість цього ендокринологічного захворювання серед жінок дітородного віку досить висока - майже 20%. Тобто у кожної 5 жінки репродуктивного віку діагностується цей синдром.

Діагностується це захворювання гінекологом на основі так званих Роттердамських критеріїв. Сюди входять дослідження рівня відповідних гормонів, якісне ультразвукове обстеження яєчників та ретельний огляд з метою виявлення клінічних ознак впливу надмірної кількості чоловічих гормонів.

Чому важливо звернутися до гінеколога при появі вказаних синдромів?

Відповідь проста: гінеколог допоможе Вам віддиференціювати це захворювання з такими патологіями як:

- вроджена дисфункція кори наднирників;

- пухлина яєчника або наднирника яка продукує чоловічі гормони;

- надмірна гормональна активність кори наднирників (гіперкортицизм) та інші патології, які потрібно лікувати іншими методами і, можливо, з допомогою інших спеціалістів

Спеціалісти медичного центру "ГІНЕЯ" допоможуть Вам правильно встановити діагноз та вчасно призначити відповідну терапію.

Бажаємо Вам бути здоровими та отримувати задоволення від життя.