Запальні захворювання піхви та шийки матки найбільш частий привід звернення жінок до гінеколога. Протягом свого життя майже кожна жінка зустрічається з бодай одним епізодом патологічних виділень з піхви, які є ознакою запального процесу.

Варто зазначити, що причиною розвитку запального процесу є не стільки інфекційний фактор, а й процеси, що зменшують захисні властивості слизової оболонки піхви та шийки матки. Тому важливим етапом  лікування є відновлення природніх захисних механізмів.

За наявності патологічних виділень, больових відчуттів не варто займатись самолікуванням, оскільки необдумане використання антибіотиків може призвести до переходу гострого процесу в хронічний. Саме при першому зверненні лікар, залежно від виду інфекційного збудника, визначить чи необхідно лікувати статевого партнера, чи можна лікувати тільки жінку.

У зв'язку із цим обов'язковим є обстеження пацієнтки з метою виявлення збудника, який передається статевим шляхом. Правильно і своєчасно призначене лікування попереджує рецидив захворювання.

Лікарі медичного центру "Гінея" допоможуть Вам вчасно і кваліфіковано встановити причину захворювання та обрати правильний метод лікування.

Любіть себе та будьте здоровими!